Co vás nejvíce zajímá při nákupu pomůcek? | NOVADIDA

FAQ


  • DIDAKTICKÉ POMŮCKY NOVADIDA

​Pomůcky s naším tvůrčím týmem tvoříme více než 20 let, značka NOVADIDA existuje až od roku 2010. Didaktické pomůcky NOVADIDA motivují a vybízejí děti k aktivitě. Mluvit, spolupracovat, aktivně komunikovat se spolužáky na dané téma. Netvoří možnosti A, B, C už připravených odpovědí, ale umožňují tvořit a formulovat svůj vlastní názor. Názor, který se děti učí obhájit, zargumentovat a převzít za něj zodpovědnost. 

  • INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ

Stránky jsou optimalizovány pro internetové prohlížeče Firefox, Chrome, Safari a Internet Explorer od verze 9+. Pokud používáte ještě Internet Explorer 8 a nižší verzi, budete mít se zobrazováním potíže a stránky budou vykazovat grafické chyby, funkčnost  e-shopu nemusí být zachována. Rozhodně aktualizujte prohlížeč ve svém počítači.

  • REGISTRACE

Víme, jak se neradi registrujete. A ta hesla! Kdo si je má pamatovat. Proto jsme registraci na tomto e-shopu úplně zrušili. Pokud budete chtít zasílat e-mailem informace o akcích, bonusech, soutěžích pro školy a nových výrobcích, prosím, vložte svůj e-mail do Novinky na e-mail.

  • VIDEA

U vybraných didaktických pomůcek najdete videa s jejich názorným představením. Uvidíte, jak skutečně vypadají, jak jsou zabaleny, jak jsou karty velké a čitelné, z jakého jsou materiálu, jak se dají upevňovat atd. 

  • EXPEDICE ZBOŽÍ

​Zboží máme skladem, jsme výrobci, pokud není uvedeno v detailu zboží jinak, např. předprodej. Expedujeme 1x týdně. Vaše objednávka bude doručena do Vaší školy max. do 10 dnů. Naším expedičním partnerem je společnost ANAG s.r.o., Studentská 5, Olomouc. Na adresním lístku naleznete tedy jejich adresu odesílatele. Každý balík je označený samolepkou, že se jedná o "učební pomůcky NOVADIDA".

  • PLATBA A FAKTURACE

Školám posíláme zboží zároveň s fakturou. Školy NEPLATÍ  dopředu! Až po převzetí a kontrole zboží zaplatí přiloženou fakturu, která je součástí zásilky. Soukromé osoby platí na fakturu zaslanou e-mailem předem. Po připsání platby na náš účet je zboží odesláno.

  • POŠTOVNÉ A BALNÉ

U objednávek nad 2.500 Kč poštovné a balné neúčtujeme, u objednávek za cenu nižší než 2.500 Kč účtujeme 150 Kč. Balíky zasíláme Českou poštou jako Balík do ruky. Balíky jsou pojištěné a mají přidělený čarový kód.

  • CENY

Všechny ceny na našem e-shopu jsou uvedeny včetně DPH. Naše ceny jsou stálé vždy celý školní rok na základě vydaného tištěného katalogu.

 


Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace