Co vás nejvíce zajímá při nákupu pomůcek? | NOVADIDA

FAQ


  • DIDAKTICKÉ POMŮCKY NOVADIDA

​Pomůcky s naším tvůrčím týmem tvoříme více než 20 let, značka NOVADIDA existuje až od roku 2010. Didaktické pomůcky NOVADIDA motivují a vybízejí děti k aktivitě. Mluvit, spolupracovat, aktivně komunikovat se spolužáky na dané téma. Netvoří možnosti A, B, C už připravených odpovědí, ale umožňují tvořit a formulovat svůj vlastní názor. Názor, který se děti učí obhájit, zargumentovat a převzít za něj zodpovědnost. 

  • INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ

Stránky jsou optimalizovány pro internetové prohlížeče Firefox, Chrome, Safari a Internet Explorer od verze 9+. Pokud používáte ještě Internet Explorer 8 a nižší verzi, budete mít se zobrazováním potíže a stránky budou vykazovat grafické chyby, funkčnost  e-shopu nemusí být zachována. Rozhodně aktualizujte prohlížeč ve svém počítači.

  • REGISTRACE

Víme, jak se neradi registrujete. A ta hesla! Kdo si je má pamatovat. Proto jsme registraci na tomto e-shopu úplně zrušili. Pokud budete chtít zasílat e-mailem informace o akcích, bonusech, soutěžích pro školy a nových výrobcích, prosím, vložte svůj e-mail do Novinky na e-mail.

  • VIDEA

U vybraných didaktických pomůcek najdete videa s jejich názorným představením. Uvidíte, jak skutečně vypadají, jak jsou zabaleny, jak jsou karty velké a čitelné, z jakého jsou materiálu, jak se dají upevňovat atd. 

  • EXPEDICE ZBOŽÍ

​Zboží máme skladem, jsme výrobci, pokud není uvedeno v detailu zboží jinak, např. předprodej. Expedujeme 2x týdně. Vaše objednávka bude doručena do Vaší školy max. do 10 dnů.

  • PLATBA A FAKTURACE

Školám posíláme zboží zároveň s fakturou. Školy NEPLATÍ  dopředu! Až po převzetí a kontrole zboží zaplatí přiloženou fakturu, která je součástí zásilky. Soukromé osoby platí na fakturu zaslanou e-mailem předem. Po připsání platby na náš účet je zboží odesláno.

  • POŠTOVNÉ A BALNÉ

U objednávek nad 2.500 Kč poštovné a balné neúčtujeme, u objednávek za cenu nižší než 2.500 Kč účtujeme 150 Kč. Balíky zasíláme Českou poštou jako Balík do ruky. Balíky jsou pojištěné a mají přidělený čarový kód.

  • CENY

Všechny ceny na našem e-shopu jsou uvedeny včetně DPH. Naše ceny jsou stálé vždy celý školní rok na základě vydaného tištěného katalogu.

 


Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace