Jak se balí balíčky pro prvňáčky

Každý rok 1. školní den najdou prvňáčci na svých lavicích na uvítanou balíček se školními potřebami. Už je pár let pro školy chystáme. Zajímá vás, jak se vlastně balí? Tady je fotoreportáž.

balení balíčků 1

Nejprve se všechny vybrané školní potřeby vyskládají na hromádky. Všechno se dělá ručně. Pečlivě jeden jako druhý a taky opatrně, aby se některé křehčí školní potřeby nepoškodily. Můžete si vybrat jakékoliv složení balíčku na e-shopu BALÍČKY PRO PRVŇÁČKY.

balení balíčků 2

Až jsou hromádky pěkně připravené. Ale opatrně! Hrot tužky nesmí narážet do ničeho tvrdého, aby se špička během přepravy nezlomila. Některé školní potřeby se do balíčku vložit nedají, protože nesmí přejít přes tavící komoru. Plastové fólie by se teplem poškodily a zkrabatily, třeba u sázecí tabulky. Tyto potřeby najdete mimo balíček. Přece je nezničíme.

balení balíčků 3

Pak se balíček opatrně vloží do tavící komory, kde se teplem smrští fólie a obepne tvar. Při špatném zacházení při přepravě bohužel občas praská. Abychom předešli vysypání balíčků, raději je tavíme do fólie 2x. Doufám, že jste takové balíčky minulý rok už nenašli.

balení balíčků 4

Na závěr pro radost Vás i Vašich dětí přiložíme překvapení. Budete mít, paní učitelky, pro své prvňáčky ještě hromadu drobných odměn. Kdy je použijete, je na Vás. Určitě se Vám budou hned v září hodit. Co je uvnitř Vám neprozradím. To by přece nebylo překvapení (my jsme si však vyzkoušeli, jestli se Vám ty dárečky budou líbit).

Vypadá to jednoduše, ale balení balíčků je pečlivá a přesná práce.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.